Wczytuję dane...

Sejfy

Każdy chciałby być pewny bezpieczeństwa swoich pieniędzy, czy też ważnych dla nas dokumentów. Naprzeciw naszym oczekiwaniom wychodzą więc sejfy metalowe, do których możemy schować różnego rodzaju rzeczy i dobra. Tego typu sejfy przydają się zarówno do użytku domowego, jak również biznesowego. Jeśli jesteśmy właścicielami małej firmy lub też prowadzimy działalność gospodarczą w naszym domu, sejf z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę.

Sejfy domowe dedykowane są mieszkającym w domach lub mieszkaniach rodzinom. Nie są one tak zaawansowanymi i skomplikowanymi urządzeniami jak przykładowo sejfy bankowe, ale zdecydowanie spełniają swoją rolę. Służą one do przechowywania cennych przedmiotów, kosztowności, dokumentów czy też gotówki. Gotowy sejf możemy ustawić w dowolnym przez nas miejscu lub też przytwierdzić do podłogi, bądź ściany. W ten sposób zabezpieczymy się przed kradzieżą nie tylko samej zawartości, ale i sprzętu.

Czym charakteryzują się sejfy elektroniczne?

Sejfy z zamkiem elektronicznym posiadają elektroniczne zabezpieczenie, które otwiera się ustalonym przez nas kodem pin. Zasilane są one bateriami oraz dodatkowo informują nas dźwiękowo o potrzebie ich wymiany. Sejfy takie z powodzeniem sprawdzą się w małej firmie, pokoju hotelowym, a także naszym domu. Posiadają one nieskomplikowaną instrukcję oraz są bardzo łatwe w użyciu. Ze względu na swoje gabaryty pomieszczą zarówno pieniądze, czy biżuterię, ale i również segregatory z dokumentami lub laptopy.

Coraz więcej osób decyduje się zainwestować w sejfy na pieniądze. Dzięki nim możemy bez żadnych obaw przechowywać gotówkę w biurze, firmie, a nawet naszym domu. Duży wybór sejfów znajdziemy na Modo24.pl, gdzie oferowane są modele z zamkiem elektronicznym. Są one bardzo proste w użyciu, ponieważ wymagają jedynie ustawienia przez nas PINu oraz systematycznego wymieniania baterii. Jednym z zabezpieczeń tych sejfów jest ich blokada po trzykrotnym błędnym wpisaniu kodu PIN. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze kosztowności będą bezpieczne nawet podczas próby kradzieży.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
ga('send', 'pageview');