Wczytuję dane...

Seria RW-3

Wino jako szlachetny trunek powinno być przechowywane w odpowiedni sposób. Bardzo istotna jest zarówno temperatura otoczenia, jak i odpowiednie zaciemnienie pomieszczenia. Nie mniej ważne jest również samo miejsce, gdzie będziemy je składować. Najlepszym rozwiązaniem będzie zatem zakup odpowiednich regałów na wino.

Dlaczego warto przechowywać trunek na specjalnych półkach na wino serii rw-3?

W sklepie Modo24.pl oferujemy szeroki wybór regałów na wino serii rw-3. Niewątpliwą ich zaletą jest fakt, że składowane na nich butelki ułożone są w odpowiedni sposób pozwalający wyeksponować poszczególne gatunki ułatwiając ich późniejsze odnalezienie. Ponadto dzięki odpowiedniej konstrukcji butelki leżą w pozycji korkiem do dołu, co uniemożliwia ich zepsucie.

Z czego wykonane są regały na wino rw-3?

Wszystkie stojaki na wino rw-3 wykonane zostały z drewna sosnowego najwyższej jakości. Aby wkomponować je w każde otoczenie wystarczy zabejcowanie materiału na odpowiedni kolor - ciemniejszy lub jaśniejszy. Jeśli chcemy podkreślić rustykalny wystrój pokoju możemy całkowicie zrezygnować z dodatkowej warstwy koloru i pozostawić je w naturalnym kolorze drewna. Kolejnym dużym atutem regałów na wino rw-3 jest ich uniwersalny i ponadczasowy design, który cechuje przede wszystkim prostota i wysoka jakość. Dzięki temu cała uwaga skupiona jest na wyeksponowanym w odpowiedni sposób trunku.

Półki na wino rw -3 – zastosowanie.

Regały na wino rw-3 świetnie nadają się zarówno jako wyposażenie restauracji, winiarni czy wreszcie domów. Wszyscy koneserzy tego szlachetnego trunku znajdą model odpowiadający im potrzebom i możliwościom pomieszczenia. Stojaki na wino rw-3 dostępne są też w różnych rozmiarach, tak więc dopasowanie ich do wielkości kolekcji również nie stanowi żadnego problemu.

Gdzie kupić odpowiednie półki na wino rw-3?

W sklepie Modo24.pl znajdą Państwo szeroki wybór stojaków na wino rw-3. Dostępne są one w wielu różnych wzorach i rozmiarach, dlatego bez problemu dopasować je można praktycznie do każdego pomieszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą regałów na wino rw-3!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
ga('send', 'pageview');