Wczytuję dane...

Dodatki i akcesoriaW naszym sklepie internetowym oferujemy nie tylko drewniane regały, ale również wszystkie akcesoria przydatne w ich użytkowaniu, a także umożliwiające ich dodatkowe zabezpieczenie.

Bezproblemowa eksploatacja mebli drewnianych wymaga zastosowania odpowiednich dodatków oraz specjalistycznych akcesoriów. W naszej ofercie znajdą Państwo dodatki i akcesoria, które umożliwią stabilne zamocowanie mocno obciążonych regałów, np. służących do przechowywania wina, obuwia czy też innych ciężkich przedmiotów. Oprócz tego posiadamy w asortymencie praktyczne pokrowce na regały, które perfekcyjnie sprawdzą się zwłaszcza do zabezpieczania mebli, na których składowane są różnego rodzaju części garderoby.

Polecamy stosowanie odpowiednich akcesoriów do naszych regałów, które mogą wpłynąć pozytywnie na jakość ich użytkowania. Przykładem będzie pasek neoprenowy, który skutecznie wzmocni regały oraz uniemożliwi ich przechylanie.

Akcesoria do regałów w ofercie naszego sklepu

Jako producent regałów wiemy, że dobrze dobrane akcesoria mają znaczenie nie tylko przy użytkowaniu produktów, ale również ich montażu. Właśnie dlatego w naszym sklepie online posiadamy szeroki wybór przydatnych akcesoriów. Oferujemy pokrowce na regały, które sprawdzą się chociażby w trakcie przewożenia mebli czy też remontów. Dzięki temu regał nie zakurzy się ani nie ulegnie zniszczeniu. Taki pokrowiec to również świetne zabezpieczenie przedmiotów umieszczonych na meblu. Oferujemy pokrowce o różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do posiadanego regału.

W naszym sklepie internetowym można kupić również młotki blacharskie, które sprawdzą się do codziennych prac. Zachęcamy wszystkich naszych klientów do zapoznania się z ofertą profesjonalnych akcesoriów oraz dodatków do regałów, które są świetnie dopasowane do produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
ga('send', 'pageview');