Wczytuję dane...

Jupiter-4

Propozycje przygotowane przez sklep online Modo24.pl są ukierunkowane na dostarczenie nabywcom różnego rodzaju mebli użytkowych, które sprawdzają się w miejscach prowadzenia działalności gospodarczej, jak też we wszelkiego rodzaju przestrzeniach magazynowych – zarówno firmowych, jak i prywatnych. Oferowane regały magazynowe plastikowe Jupiter 4 stanowią opcję dla nabywców, jacy szukają dobrych mebli tego typu i nie chcą zapłacić za nie zbyt wiele.

Niskie ceny za świetną jakość – u nas to standard

Konsumenci, którzy chcą korzystać z potencjału tego typu regałów mają ku temu okazję. Posiadamy je w asortymencie w znakomitych cenach, co zawsze jest mile widziane. Poza tym produkty te mają wysoko oceniane walory natury użytkowej. Półki plastikowe Jupiter 4 posiadają lekką, a zarazem wytrzymałą konstrukcję. Optymalne połączenie tworzyw sztucznych – PVC oraz polipropylenu – dało znakomity rezultat w postaci mebli wyjątkowo odpornych na zużycie i nawet znaczne obciążenia.

Regały plastikowe do garażu Jupiter 4 – idealne dla fachowców i hobbystów

Zaskakująco duży udźwig półek wynika z odpowiednio rozwiązanej budowy regałów oraz staranności w doborze surowców, z jakich zostały wykonane. Na Modo24.pl Klienci zawsze znajdą wyroby, które wpiszą się w potrzeby ludzi o zainteresowaniach technicznych lub realizujących się w tej sferze zawodowo. Regały pozwalają przechowywać narzędzia, materiały oraz wiele innych przydatnych rzeczy. Oczywiście są świetne także w kontekście trzymania na nich produktów żywnościowych.

Doskonałe regały składane plastikowe Jupiter 4 dostępne od ręki

Z uwagi na budowę z tworzywa sztucznego meble tego typu nie sprzyjają rozwojowi pleśni czy grzybów, stąd można je bez obaw stosować w magazynach spożywczych, jak też we wszelkiego rodzaju domowych spiżarniach. Odpowiednia jakość powoduje, że używanie tego rodzaju akcesoriów jest dobrym posunięciem. Gwarantujemy szybką dostawę produktów, dzięki czemu regały z tworzywa Jupiter 4 dotrą do zamawiającego w odpowiednim czasie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
ga('send', 'pageview');