Wczytuję dane...

Jupiter-5

Regały plastikowe Jupiter 5 to seria regałów o wszechstronnym przeznaczeniu. Regały z tej serii są przeznaczone dla klientów poszukujących praktycznych mebli do piwnicy czy garażu, ale też dla przedsiębiorców, którym zależy na zakupie niedrogich, a jednocześnie wytrzymałych regałów. Regały Jupiter 5 występują w kolorze szarym, z akcentami w postaci boków w kolorach: szarym, zielonym i czerwonym. Regały plastikowe Jupiter 5 to modele dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu można wybrać pasujący nawet do niewielkiego pomieszczenia.

Regały plastikowe do piwnicy - Jupiter 5

Regał Jupiter 5 to świetny wybór na regał do piwnicy. Meble z naszej oferty to modele wyjątkowo stabilne, lekkie, ale zarazem pojemne. Jupiter 5 bez problemu utrzyma zarówno słoiki z przetworami, jak i ciężkie skrzynki z narzędziami.

Idealny regał do garażu

Nasze regały doskonale sprawdzą się także w garażu, ze względu na wytrzymałe półki, dopuszczające udźwig nawet do 120kg. Co więcej, nasze regały plastikowe do garażu to meble niezwykle odporne na wilgoć i zabrudzenia. Ich czyszczenie jest banalnie proste i nie wymaga żadnych specjalistycznych środków - wystarczy wilgotna ściereczka.

Jupiter 5 - regały PCV najwyższej jakości

Seria regałów Jupiter 5 została wykonana z PCV oraz polipropylenu, przez co są one stosunkowo lekkie. W tym przypadku nie trzeba się martwić o przenoszenie regału z miejsca na miejsce - dzięki zastosowanym materiałom nie będzie to stanowić problemu.

Regały plastikowe Jupiter 5 z oferty Modo24 to wytrzymały i funkcjonalny produkt, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Regały wysyłamy w częściach i są one przeznaczone do samodzielnego montażu. Do każdej paczki dołączamy dokładną instrukcję, dzięki czemu złożenie regału będzie niezwykle łatwe i szybkie. Dla dodatkowego bezpieczeństwa można przymocować regał do ściany - jest to szczególnie zalecane w przypadku, gdy na regale przechowujemy ciężkie przedmioty - na przykład ciężkie narzędzia budowlane lub materiały remontowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
ga('send', 'pageview');