Wczytuję dane...

Jupiter-6

Regały plastikowe Jupiter 6 z oferty sklepu internetowego Modo24 to seria wytrzymałych regałów o lekkiej konstrukcji oraz niezwykle łatwym i szybkim montażu. Do każdego regału dołączamy jasną i przejrzystą instrukcję, która umożliwi jego prawidłowe złożenie w ciągu 10 minut.

Wybierz regały plastikowe z serii Jupiter 6

Regał Jupiter 6 to produkt odporny na uszkodzenia, przez co jest trwały i można z niego korzystać przez wiele lat. Regały z tej serii są w całości wykonane z tworzywa sztucznego - PCV i polipropylenu, co przekłada się na ich niską wagę. Dla wielu osób będzie to znacząca zaleta - w razie potrzeby, z ich przenoszeniem poradzi sobie nawet jedna osoba. Półki regałów Jupiter 6 posiadają udźwig nawet do 120kg, a zatem świetnie nadadzą się do przechowywania ciężkich przedmiotów. Regały plastikowe Jupiter 6 są też wyjątkowo pojemne - ich wysokość to nawet 222cm, dzięki czemu możemy optymalnie wykorzystać miejsce do przechowywania, nawet na małej powierzchni.

Regały z tworzywa sztucznego do wielu zastosowań

Regały z plastiku Jupiter 6 znajdą zastosowanie zarówno w domu lub mieszkaniu, jak i w magazynach, biurach, warsztatach, czy innych pomieszczeniach użytkowych. W warunkach domowych będą idealne jako meble do piwnicy, spiżarni lub garażu.

Regały Jupiter 6 doskonale spiszą się jako meble do przechowywania produktów w sklepach czy lokalach gastronomicznych. Warto także zaznaczyć, że regały z plastiku są odporne na działanie wilgoci, dzięki czemu będą bardzo dobrą alternatywą dla regałów metalowych w miejscach o wysokiej wilgotności.

Regały plastikowe wolnostojące - Jupiter 6

Regały plastikowe Jupiter 6, ze względu na ich wszechstronność, praktyczną konstrukcję oraz niską cenę to bardzo popularny wybór wśród naszych Klientów. W razie potrzeby, można je przymocować do ściany dla dodatkowego bezpieczeństwa. Będzie to niezwykle istotne w przypadku dużego obciążenia regału.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia oferty Modo24 na regały plastikowe wolnostojące z serii Jupiter 6.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
ga('send', 'pageview');