Wczytuję dane...

Seria RW-8

Regały na wino RW 8 to seria nowoczesnych, drewnianych stojaków do przechowywania butelek. Każdy koneser tego trunku wie, jak istotne jest odpowiednie przechowywanie wina. Wszystkie oferowane przez nas regały zostały wyposażone w odpowiednio wyprofilowane leżnie. Dzięki ich zastosowaniu, butelki win są przechowywane szyjką w dół, co dodatkowo zabezpiecza przed dostaniem się powietrza do butelki oraz zapobiega psuciu się alkoholu. Stojaki na wino RW 8 z oferty sklepu internetowego Modo24 występują w wielu wariantach, od kompaktowych stojaków na jedną butelkę wina, po duże, wysokie półki na wino, które są w stanie pomieścić nawet kilkadziesiąt butelek tego trunku.

Regały na wino RW 8 - doskonałe do domu i gastronomii

Wszystkie stojaki na wino RW 8 charakteryzują się prostym, a przy tym nowoczesnym designem, dzięki czemu będą odpowiednie nie tylko do spiżarni czy kolekcjonerskiej piwnicy, ale też do kuchni lub pokoju dziennego. Regały z tej serii występują w wielu wariantach kolorystycznych. Można je również pomalować i polakierować według własnego uznania. Dzięki temu mamy możliwość indywidualnego dopasowania regału do stylu każdego pomieszczenia. Regały na wino drewniane RW 8 oferowane przez Modo24 spiszą się również w lokalach gastronomicznych, w których odpowiednie przechowywanie alkoholu będzie koniecznością. Półki na wino RW 8, oprócz ich praktycznego przeznaczenia, pełnią także funkcję dekoracyjną i będą się doskonale prezentować w każdym pomieszczeniu.

Drewniane stojaki na wino RW 8 - dobra jakość przede wszystkim

Regały na wino drewniane RW8 z oferty sklepu Modo24 to produkt wykonany z najwyższej jakości drewna sosnowego. Półki na wino drewniane z serii RW 8 to eleganckie i funkcjonalne stojaki na wino w niskich cenach, które świetnie sprawdzą się jako dodatek do domu czy mieszkania, jako wyposażenie lokalu gastronomicznego, czy nawet jako prezent dla znajomego konesera win.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą drewnianych regałów, stojaków i półek na wino.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
ga('send', 'pageview');