Wczytuję dane...

Helios

Regały Helios to seria mebli metalowych o wszechstronnym zastosowaniu. Regały występują w trzech wysokościach: 180, 196 i 213 cm, oraz wielu szerokościach i różnej konfiguracji półek. Tradycyjne regały metalowe Helios są utrzymane w jednolitej kolorystyce i występują w kolorze srebrnym. Materiały użyte do produkcji regałów Helios zapewniają ich wyjątkową stabilność, oraz znacząco wyższą nośność niż w przypadku regałów plastikowych. Dzięki swoim właściwościom, półki metalowe Helios nadadzą się do przechowywania niemalże wszystkich typów przedmiotów, od książek i przetworów po materiały budowlane.

Uniwersalne regały metalowe Helios

Regały z metalu Helios to gwarancja stabilności. Znajdą zastosowanie zarówno w przypadku przechowywania w lokalach prywatnych, jak i w firmach czy przedsiębiorstwach. Półki metalowe Helios mają nośność od 175 do 400kg na półkę - w zależności od wybranego modelu regału. Gwarantujemy, że doskonale sprawdzą się do przechowywania artykułów przemysłowych, narzędzi i innych ciężkich przedmiotów w warsztatach lub halach produkcyjnych. Dodatkowo, regały z serii Helios są niezwykle pojemne, przez co będą odpowiednie nawet do przechowywania towarów o niestandardowych rozmiarach.

Regały metalowe do domu

Regały metalowe Helios z powodzeniem można wykorzystać także w domu - będą oczywistym wyborem do piwnicy, garażu, czy przydomowego warsztatu. Nie oznacza to jednak, że regały blaszane Helios nie nadają się do innych pomieszczeń. Ich surowy wygląd będzie doskonale współgrać z wnętrzem utrzymanym w stylu nowoczesnym lub industrialnym, dlatego można je wykorzystać także w pokoju dziennym, kuchni czy nawet sypialni.

Regały z metalu Helios - wysoka jakość i łatwy montaż

Składanie regałów Helios jest niezwykle proste dzięki innowacyjnemu, bezśrubowemu systemowi montażu. Zapewniamy, że zarówno montaż jak i demontaż regałów metalowych Helios nie będzie sprawiać żadnych trudności.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zakupu regałów metalowych Helios.

ga('send', 'pageview');