Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
216,00 PLN
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Seria oznaczona nazwą Helios to najbogatsza oferta regałów metalowych na rodzimym rynku. Regały łączą w sobie najlepsze materiały: wykończenie ocynkiem oraz atrakcyjną cenę. Wyselekcjonowana stal została poddana kształtowaniu mechanicznemu, dzięki czemu udało się nam uzyskać niespotykaną wytrzymałość w tej klasie cenowej. Innowacyjny bezśrubowy system montażu sprawia, że składanie regału staje się proste i szybkie jak nigdy wcześniej a efekty zadowolą każdego klienta - regał bez obciążenia zachowuje się jakby był przymocowany do ściany.

Specjalnie przetłaczane poprzeczki zapewniają bezpieczeństwo i gwarancje deklarowanej nośności półek. W zależności od wybranej wersji regał może mieć nośność 175, 275, 350 lub 400 kilogramów na półkę. Pod każdą z półek regał może posiadać do 4 ruchomych wzmocnień, dzięki czemu możesz ich położenie regulować w zależności od potrzeb. Poza opcjonalnym lakierowaniem proszkowym, które poprawia wygląd i eliminuje ewentualne ostre krawędzie standardem dla regałów Helios jest system wypełnienia półek w którym płyta hdf jest ukryta w stelażu regału.

Projektując Heliosa za główny cel postawiliśmy sobie unikanie kompromisów. Proponujemy Ci system regałów oparty na 1296 konfiguracjach. Sam wybierasz wysokość, szerokość, głębokość oraz nośność i sposób wykończenia regału. Stworzyliśmy doskonały produkt w atrakcyjnej cenie, dodaliśmy także darmową wysyłkę przy wpłacie na konto i tak oto stworzyliśmy ofertę która nie ma sobie równych.

Oferta dotyczy regału Helios 213x120x45 - 6 półek o udźwigu 175 kg każda. Moża zakupić regały o różnych nośnościach.

Dane techniczne

 • Wysokość: 

  213 cm

 • Szerokość: 

  120 cm

 • Głębokość: 

  45 cm

 • Materiał: 

  Stal Ocynkowana

 • Nośność : 

  175 kg / 1 półka

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
ga('send', 'pageview');