Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
125,00 PLN
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kwietnik na kwiaty w kształcie piramidy posiada 3 ażurowe półki na kwiaty. Doskonale sprawdza się zarówno w domowym zaciszu jak i na ogrodzie. Może również służyć jako mebel w kwiaciarni.

Kwietnik jest zrobiony ze zdrowego drewna sosnowego. Do produkcji używamy specjalnie wyselekcjonowanych listew drewnianych pochodzących z legalnego wyrębu. Drewno poddane zostało czterostronnej obróbce dzięki czemu produkt wygląda estetycznie. Nasz regał posiada 3 różnej głębokości ażurowe półki na kwiaty. Idealnie sprawdzi się w domowym zaciszu Twojego balkonu czy tarasu ale też świetnie przyozdobi każdy ogród. Stojak pokryty został delikatnie bejcą na kolor biały-brąz, która nadaje drewnu nowoczesny wygląd nie ukrywając jego faktury. Kwietnik wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu.

Instrukcja (opis plus zdjęcia kolejnych etapów) jest dołączona w zestawie. Czas potrzebny na zmontowanie stojaka to 10-15 minut.
W zestawie dołączamy, także potrzebne wkręty do drewna. Stojak jest wykonany ze zdrowego drewna sosnowego poddane obróbce czterostronnej.

Dane techniczne

 • Wysokość: 

  108 cm

 • Szerokość: 

  101 cm

 • Głębokość: 

  26 cm

 • Materiał: 

  drewno sosnowe