Wczytuję dane...
przedszkola

Szanowni Klienci,

Od niedawna naszą ofertę wzbogaciliśmy o  meble i wyposażenie żłobków, szkół i przedszkoli . Nasze produkty wytwarzane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów przy użyciu nowoczesnych, komputerowo sterowanych maszyn. Oferowane przez nas produkty cechują się niebywałą trwałością, solidnym wykonaniem oraz ergonomią. Opracowane przez nas rozwiązania sprawiają, że nasze meble w pełni spełniają swoją funkcję i będą Państwu służyły przez długie lata.

W naszej firmie zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego też oferujemy meble o nietypowych wymiarach. Dzięki temu z łatwością wykorzystacie Państwo w pełni dostępną przestrzeń. Prezentowana w naszej ofercie kolorystyka jest jedynie naszą propozycją istnieje możliwość wykonania mebli w dowolnej kolorystyce.

Produkowane przez naszą firmę meble dostarczmy w całości. Na życzenie klienta zakupione u nas meble możemy wnieść, ustawić i wypoziomować .

Zapytania ofertowe prosimy przesyłać na adres : zamowienia@modo24.pl

Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania!

 

Projekt i montaż

Projekt i montaż zamówionych mebli - bezpłatny.

Jakość i gwarancja

Przedstawione w ofercie wyroby posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Na nasze wszystkie wyroby udzielamy gwarancji na okres 3 lat.

ga('send', 'pageview');