Wczytuję dane...

Seria RBS

Udając się do dowolnego sklepu obuwniczego liczymy na to, że oferowany towar zostanie odpowiednio wyeksponowany. Można to zrobić jedynie za pomocą specjalnie wykonanych mebli. Na Modo24.pl znaleźć można świetne regały na obuwie RBS, jakie są szeroko wykorzystywane w licznych punktach sprzedaży w całej Polsce. Rozwiązania w tej kategorii produktów cechuje niska cena, co pozwala zaoszczędzić spore środki w porównaniu z alternatywnymi meblami, które da się w tym momencie znaleźć na rodzimym rynku.

Dbamy o niskie ceny, co cieszy nabywców

Nasz sklep internetowy zalicza się do najlepiej zaopatrzonych pod względem mebli sklepowych, magazynowych, warsztatowych czy też zaliczanych do rozwiązań BHP. Staramy się, aby polecane Klientom modele stały na najwyższym poziomie względem klasy wykonania oraz solidności materiałów. Regały na buty RBS rzecz jasna nie stanowią w tej materii wyjątku. Bazują na sprawdzonych tworzywach, jakie wyróżnia daleko idąca odporność na zużycie.

Ekologiczne drewniane regały na buty RBS alternatywą dla tworzyw sztucznych

Jest wiele powodów, dla których opłaca się postawić na meble rekomendowane przez Modo24.pl w tej kategorii. Są one wykonane z płyty HDF oraz z drewna sosnowego, a więc z surowców naturalnych. Wyróżnia je znacznie lepsza estetyka aniżeli w przypadku alternatywnych rozwiązań w tej materii, bazujących na tworzywach sztucznych. Stojaki na buty RBS są aktualnie spotykane w prywatnych, jak również sieciowych salonach obuwniczych i wszędzie spisują się doskonale.

Wiele wariantów na wiele potrzeb

Trzeba podkreślić, że w przypadku mebli dedykowanych sklepom z obuwiem dysponujemy ofertą bardzo różnorodną i elastyczną. Łatwo znaleźć modele regałów o różnych gabarytach, które można łączyć ze sobą w licznych konfiguracjach w zależności od potrzeb. Wszystkie półki na buty RBS, które znalazły się w naszym katalogu są dostępne w odmiennych wariantach kolorystycznych, co pozwala dopasować je do wyglądu sali sprzedażowej. Sprawdzą się też w domowych garderobach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów