Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
219,00 PLN
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Regał JUPITER-5 jest wykonany z PCV i polipropylenu . Doskonale nadaje się do pomieszczeń, takich jak garaże, piwnice, spiżarnie,którym to pleśń i wilgoć nie jest obca. Wytrzymałe półki, każda o udźwigu 120 kg, dopuszczają szerokie zastosowanie. Ponad to półki są odporne na zabrudzenia, z łatwością wyczyścisz je za pomocą wilgotnej szmatki. Półki regału mają kolor szary. Boki regału posiadamy w 3 wariantach kolorystycznych: szarym, zielonym oraz czerwonym. W razie przemeblowania niska waga regału umożliwia jego swobodne przenoszenie bez konieczności demontażu.

  • boki półek wyposażone zostały w specjalne otwory na śrubokręty i klucze oraz wyprofilowaną wnękę na śrubki i inne drobne przedmioty. Dzięki tym udogodnieniom na regale będzie panował porządek.

Regał wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu. Instrukcja montażu jest dołączona do zestawu. Do prawidłowego montażu regału potrzeba zaledwie 10 minut. Wszystkim klientom zalecamy przymocowanie regału do ściany ze względów bezpieczeństwa. Szczególnie jest to ważne w przypadku obciążania ciężkimi przedmiotami. Maksymalny udźwig jest możliwy wyłącznie gdy regał jest przymocowany do ściany i jest wypionowany.

Dane techniczne

  • Wysokość: 

    180 cm

  • Szerokość: 

    70 cm

  • Głębokość: 

    46 cm

Napisz opinię
2017-07-28 13:21:50 - w1t01d

Regał jest idealny, świetnie wpasowuje się w dizajn pokoju, jest wyrzymały i łatwy w czyszczeniu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
ga('send', 'pageview');