Wczytuję dane...

Regały plastikowe

W naszym sklepie internetowym mamy praktyczne oraz estetyczne regały i meble, które znajdują zastosowanie w każdym miejscu. Nasze produkty kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i firm, potrzebujących dodatkowego miejsca na przechowywanie różnych rzeczy. Nasz sklep oferuje nie tylko asortyment drewniany, ponieważ w naszej ofercie znajdują się również regały plastikowe, które są bardzo praktyczne.

Wytrzymałe regały plastikowe to idealne rozwiązanie, jeśli chodzi o przechowywanie różnego rodzaju artykułów przemysłowych w magazynach bądź przydomowych warsztatach czy też piwnicach. Solidna konstrukcja o dużym dopuszczalnym maksymalnym obciążeniu pozwala na przechowywanie także artykułów o znacznej wadze i sporych gabarytach. Zróżnicowane warianty wysokości i ilości półek ułatwiają dopasowanie tychże mebli do wymiarów pomieszczenia, w jakim będą się one znajdowały. Plastikowe regały mogą być z powodzeniem wykorzystywane również w domowych spiżarniach. W naszym sklepie posiadamy dwie serie regałów plastikowych: regały Jupiter oraz regały Tytan które dodatkowo wzmocnione są blaszkami.

Regały plastikowe – dlaczego warto je mieć?

Jako producent regałów wykonanych z plastiku gwarantujemy, że są one stabilne oraz wytrzymałe. Regały plastikowe do piwnicy doskonale sprawdzą się do przechowywania słoików czy narzędzi, ponieważ są odporne na warunki, panujące w tym pomieszczeniu. W naszej ofercie posiadamy także:

    - regały plastikowe do garażu
    - regały plastikowe magazynowe.

Wszystkie z nich charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją oraz funkcjonalnością, dzięki czemu świetnie sprawdzają się właśnie w pomieszczeniach gospodarczych. Co ważne, cena za regały plastikowe nie jest wysoka, więc bez problemu można kupić nawet kilka sztuk.

Posiadamy regały z plastiku o różnych wielkościach i wysokościach, dzięki czemu każdy z Państwa może wybrać taki, który będzie najbardziej dopasowany do potrzeb. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online.

ga('send', 'pageview');