Wczytuję dane...

Sejfy i szafki BHPSolidny sejf jest absolutnie nieodzowny, jeśli zależy nam na bezpiecznym przechowywaniu cennych przedmiotów oraz zapasu gotówki. Oferowane przez nas sejfy zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa i fantastycznie sprawdzą się zarówno w prywatnych domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej, takich jak sklepy, magazyny itp. Na wyposażeniu tego typu obiektów nie może zabraknąć również pojemnych szafek BHP, które umożliwią pracownikom wygodne przechowywanie niezbędnego podczas pracy ekwipunku.

Bezpieczne oraz wytrzymałe sejfy mogą przydać się w wielu miejscach. Można w nich schować wartościowe przedmioty lub zabezpieczyć ważne dokumenty. Oferowane przez nas sejfy są wykonane z metalu, dzięki czemu są ciężkie. Co ważne, sejfy posiadają zabezpieczenie w postaci zamka elektronicznego na kod PIN, a także istnieje możliwość przymocowania ich do podłogi lub ściany. Tego rodzaju sejfy są bardzo często stosowane w pokojach hotelowych, ale coraz więcej osób decyduje się na zakup takiego sejfu do domu, żeby trzymać w nim pieniądze, biżuterię lub inne wartościowe przedmioty.

Szafki BHP – wyposażenie w miejscu pracy

Oprócz sejfów, w ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy również metalowe szafki BHP, które można znaleźć w wielu firmach przemysłowych, fabrykach czy magazynach. Służą przede wszystkim do przechowywania rzeczy osobistych pracowników, a ich posiadanie jest wymagane przez przepisy BHP, obowiązujące w firmie.

W naszej ofercie dostępne są szafki BHP o różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą zostać umieszczone na zapleczach czy w szatniach pracowniczych. Każda komora w szafce zamykana jest na zamek, co gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. Dodatkowo szafki BHP wyposażone są w metalowy wieszak do wieszania ubrań.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą metalowych artykułów, czyli sejfów oraz szafek BHP i zakupu.

ga('send', 'pageview');