Helios Color to kolekcja 720 stojaków o rozmaitych konfiguracjach wykończenia, nośności i wymiarów. Do Państwa dyspozycji są regały w trzech klasach wysokości: 180 cm, 193 cm i 213 cm, w rozlicznych opcjach głębokości i szerokości. Cztery kategorie wagowe od 175-400 kg, umożliwiają wybór wariantów przystosowanych do przyjęcia przewidzianej masy przechowywanych ładunków. Przejrzysty kreator bez trudu przeprowadzi przez cały proces decyzyjny

Estetyczne wykończenia z bogatej palety zestawień kolorystycznych sprawiają, że regały Helios Color sprawdzą sie nie tylko w przestrzeni zaplecza ale też jako stojaki sklepowe do prezentacji towarów, czy meble do nowoczesnych i industrialnych wnętrz. 

Wciskowo - zatrzaskowy system montażu sprawia, że można zapomnieć o monotonnym oraz czasochłonnym skręcaniu elementów, błyskawicznie i łatwo wznosząc konstrukcje bez użycia śrub. Dodatkowo otwory montażowe umieszczone na całej długości profili, umożliwiają precyzyjną regulację wysokości poziomów co ma znaczenie kluczowe, przy przechowywaniu przedmiotów o zróżnicowanych gabarytach. Nogi regałów zaopatrzone zostały w plastikowe stopki zapobiegające rysowaniu podłoża na którym stoją.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą szytych na miarę, pokrowców z włókniny polipropylenowej. Chronią one zarówno regały jak i przechowywane na nich przedmioty, przed dostępem kurzu, insektów czy gryzoni. Ochraniacze wyposażone są w zamki błyskawiczne, umieszczone w taki sposób, aby dostęp do każdej kondygnacji stojaka nie sprawiał problemu. 

Zapraszamy!