Ławki

Projektując ogród, niezależnie od tego czy robimy to sami czy zlecamy firmie zewnętrznej, niezmiernie ważne jest, aby znalazło się w nim miejsce do odpoczynku. Aby spełniało ono swoje funkcje musi znaleźć się tam odpowiednia, wygodna ławka ogrodowa. Niezmiernie ważne, aby jej wygląd wpisywał się w styl, w którym utrzymany jest cały ogród oraz współgrał z pozostałą zabudową ogrodową. Dobrze, aby ławka do ogrodu miała możliwość wzbogacenia jej o odpowiednią poduszkę poprawiającą jeszcze dodatkowo komfort użytkowania. Ławki ogrodowe możemy wykorzystać zarówno jako meble wolnostojące, lecz również jako miejsce do siedzenia przy stole ogrodowym. W takim wypadku należy zwrócić szczególną uwagę na jej wysokość względem stołu.

Czy wybrać gotowy zestaw czy skompletować go samodzielnie?

Możemy oczywiście nabyć gotowe zestawy składające się ze stołu i wybranej ilości ławek ogrodowych. W sklepie modo24.pl można również skompletować samodzielnie cały zestaw - stół i ławki ogrodowe w interesującej nas ilości. Oczywiście profilaktycznie możemy zaopatrzyć się w więcej ławek, które wykorzystamy w przypadku obecności większej ilości osób, na przykład przy okazji garden party. Warto rozważyć takie rozwiązanie, gdyż może okazać się, że w przypadku, gdy potrzebnych nam będzie więcej ławek ogrodowych w sklepie nie znajdziemy już odpowiedniej, pasującej do posiadanego zestawu kolekcji mebli. Nie używane na co dzień ławki możemy odpowiednio zabezpieczyć i przechowywać w ogrodowej altanie.

Czy ławki ogrodowe są przeznaczone tylko do ogrodu?

Ławka ogrodowa znajdzie również zastosowanie na dużym balkonie czy tarasie. W sklepie modo24.pl zakupić możemy ławki w różnych rozmiarach, na które znajdziemy miejsce również na mniejszej przestrzeni. Przeznaczyć je możemy też na działkę, gdzie też świetnie sprawdzą się jako strefa odpoczynku. Postawione w cieniu rozłożystego drzewa będą miejscem wytchnienia w czasie pracy na grządkach.

O czym jeszcze pamiętać?

Przy tak szerokim wyborze ławek ogrodowych musimy pamiętać przede wszystkim o tym, w jakim celu mają nam one służyć. Innego wyboru należy bowiem dokonać, gdy ławka ogrodowa ma być meblem wolno stojącym, a innego, kiedy ma stanowić część zestawu wypoczynkowego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów