Stoły

Własny ogród jest marzeniem wielu z nas. Niestety nie wszyscy szczęśliwcy nim dysponują. Jeśli więc jesteśmy w ich gronie warto zadbać o jego wygląd nie tylko pod kątem roślin, ale również mebli ogrodowych. Niezmiernie ważnym, o ile nie najważniejszym, elementem zestawu mebli do ogrodu jest stół ogrodowy.

Jakie czynniki musimy wziąć pod uwagę przy wyborze stołu ogrodowego?

Musimy pamiętać, aby dobrze wybrać jego wielkość - uzależniona jest ona od ilości miejsc, którymi chcemy dysponować, doborem ławki czy krzeseł oraz ich szerokości, a także miejsca, które przeznaczyliśmy na ustawienie stołu. Nie bez znaczenia pozostaje również wysokość stołu ogrodowego – inna wielkość będzie przeznaczona dla dorosłych, a inna dla dzieci (oczywiście jeśli przewidujemy dla nich odrębny stół ogrodowy).

Zwróćmy też uwagę na miejsce, gdzie mamy zamiar postawić stół ogrodowy. Musi ono być odpowiednio dopasowane nie tylko do rozmiaru samego stołu, ale również do rodzaju i wielkości wybranych siedzeń.

Czy stół ogrodowy musimy kupować zawsze w zestawie?

Nie, sklep modo24.pl daje możliwość zakupu samego stołu ogrodowego, nie musimy nabywać go w zestawie. Możemy samodzielnie dobrać do niego odpowiednie krzesła lub ławki ogrodowe, jednak nie jest to konieczne. Dzięki temu możemy samodzielnie skomponować swój zestaw mebli ogrodowych dostosowanych do naszych potrzeb i preferencji.

Jakie inne funkcje może pełnić stół ogrodowy?

Zależy to tylko od naszego pomysłu i inwencji. Może on na przykład stanowić podstawę do kompozycji różnych roślin i ziół, wyeksponować na nim można również "nadgryzione patyną czasu" narzędzia ogrodowe, co na pewno będzie stanowiło niebanalną dekorację ogrodu. Pamiętać należy tylko, aby rozmiar stołu ogrodowego wybrać w takim wypadku w zależności od liczby elementów, które chcemy na nim postawić. Stół ogrodowy możemy też zastosować zupełnie praktycznie – postawiony w sąsiedztwie linek do suszenia prania może nam posłużyć jako miejsce do stawiania pojemnika z wypranymi rzeczami.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.