Własny projekt

Wiele osób ceni sobie innowacyjne oraz oryginalne projekty. Dotyczy to urządzania wnętrz, a przede wszystkim mebli, które znajdą się w pomieszczeniach. Nasza firma oferuje wszystkim swoim klientom możliwość stworzenia wyjątkowych regałów drewnianych, które będą całkowicie zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę, umożliwiającą samodzielne zaprojektowanie i stworzenie mebla dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystkie elementy składowe, niezbędne do skonstruowania idealnego regału drewnianego, takie jak półki, nogi oraz śruby montażowe. Posiadamy półki drewniane w wariancie pełnym oraz ażurowym. Montaż mebla stworzonego według własnego projektu jest naprawdę łatwym zadaniem, które może przysporzyć wykonawcy wiele satysfakcji.

Meble do samodzielnego montażu to świetna propozycja dla osób, które lubią samodzielnie wykonywać tego rodzaju prace, a dodatkowo cenią sobie oryginalne wyposażenie w swoich wnętrzach.

Własny projekt mebli

W naszym sklepie możecie kupić wszystko, co pozwoli Wam zaprojektować, a następnie zmontować meble Waszego domu. Dzięki szerokiemu wyborowi półek oraz innych akcesoriów, możliwe jest stworzenie takiego produktu, który będzie wyróżniał się wśród innych.

Meble drewniane do samodzielnego montażu to świetny pomysł, nawet dla osób, dla których stolarstwo jest jedną wielką tajemnicą. Wszystkie produkty dostępne w ofercie naszego sklepu idealnie do siebie pasują, dzięki czemu nikt nie będzie miał problemu z ich zamontowaniem. Wystarczy stworzyć własny projekt mebli i zakupić u nas potrzebne materiały. Oferowane półki wykonane są z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu meble z nich zbudowane to inwestycja na wiele lat.

Zachęcamy do zakupu w naszym sklepie wszystkich potrzebnych produktów oraz stworzenia regału według własnego projektu.