Plandeki

Każda piaskownica powinna być odpowiednio chroniona przed zanieczyszczeniami. Idealna osłona na piaskownicę powinna być lekka - tak aby można ją było łatwo zakładać i zdejmować, ale zarazem szczelna - aby mogła skutecznie zabezpieczać piaskownicę. Sklep Modo24 wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i prezentuje Państwu tanie, ale zarazem w pełni funkcjonalne plandeki ochronne na piaskownice.

Odpowiednie zabezpieczenie piaskownicy

Zastosowanie plandeki skutecznie chroni piasek i znajdujące się w piaskownicy zabawki przed działaniem czynników atmosferycznych - wiatru, deszczu i słońca, a także przed zanieczyszczeniami pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Dzięki zakupowi plandeki na piaskownice nie trzeba się już martwić o niebezpieczne zanieczyszczenia w dziecięcej piaskownicy. W naszej ofercie występują modele przytwierdzane do podłoża dzięki aluminiowym oczkom, co dodatkowo zabezpiecza plandekę przed zsunięciem się z piaskownicy.

Najwyższej jakości plandeki ochronne na piaskownice

Kupując piaskownicę z oferty naszego sklepu internetowego, zalecamy od razu zakup pasującej do niej plandeki. Zapewniamy szeroki wybór osłon na piaskownice, pasujących do piaskownic o różnych kształtach i wymiarach. Przy wyborze dobrej osłony nie bez znaczenia jest także rodzaj materiałów zastosowanych do produkcji plandeki na piaskownicę. Przykrycia na piaskownice z oferty sklepu internetowego Modo24 są wykonane z wysokiej jakości trwałych materiałów - polipropylenu dodatkowo pokrytego warstwą polietylenu. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych, wszystkie plandeki do piaskownicy są odporne na wodę i pleśń i bardzo łatwe w zachowaniu w czystości.

Do każdej z plandek ochronnych na piaskownicę dodajemy specjalny wspornik, który umożliwia uzyskanie spadu, a zarazem równomierne spływanie wody z osłony. Co więcej - plandeki ochronne do piaskownicy z oferty Modo24 są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą plandek i przykryć na piaskownice.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów