Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
129,00 PLN
Koszt wysyłki od: 17.00 PLN

Piaskownica jest wykonana z drewna sosnowego, niczym nie impregnowana. Umożliwia zorganizowanie przestrzeni przyjaznej dziecku. Doskonale nadaje się do wyposażenia ogrodu, placu zabaw lub podwórka dla dziecka.
Plandeka jest wytrzymała i skutecznie chroni przed deszczem. Dodatkowo do każdej plandeki dokładamy wspornik który umożliwi uzyskanie spadu w Twojej piaskownicy, dzięki czemu woda będzie równomiernie spływać. Dno z agrowłókniny zapobiega mieszaniu się piasku z ziemią, dzięki czemu piasek w Twojej piaskownicy będzie czysty. Agrowłóknina również zabezpieczy wnętrze piaskownicy przed przerastaniem roślin.

Piaskownica jest w stanie surowym, niczym nie impregnowana, dzięki czemu można ją bejcować, lakierować lub malować we własnym zakresie komponując ją z pozostałymi elementami ogrodu.

Piaskownicę wysyłamy w elementach do samodzielnego montażu. Wkręty do drewna oraz instrukcja montażu są załączone w komplecie. Do prawidłowego montażu potrzebny jest wyłącznie wkrętak krzyżowy. Do zmontowania piaskownicy potrzeba 20 minut.


Na zestaw składa się:

Piaskownica P-01 120x120 cm

Plandeka PP-1N 2x2

Dno z agrowłókniny 160 cm
Nasza piaskownica ma 120 cm zewnątrz natomiast wymiary wewnętrzne to 117 cm. Inni sprzedający celowo ukrywają wymiary wewnętrzne, ich piaskownice są w środku mniejsze nawet o kilkanaście centymetrów.

Dane techniczne

 • Wysokość: 

  19,5 cm

 • Szerokość: 

  120 cm

 • Głębokość: 

  120 cm

 • Materiał: 

  Sosna

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...