Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
208,00 PLN
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Seria oznaczona nazwą  Helios  to najbogatsza oferta regałów metalowych na rodzimym rynku. Regały łączą w sobie najlepsze materiały, wykończenie ocynkiem oraz atrakcyjną cenę. Wyselekcjonowana stal została poddana kształtowaniu mechanicznemu, dzięki czemu udało się nam uzyskać niespotykaną wytrzymałość w tej klasie cenowej. Innowacyjny bez śrubowy system montażu sprawia, że składanie regału staje się proste i szybkie jak nigdy wcześniej a efekty zadowolą każdego klienta - regał bez obciążenia zachowuje się jakby był przymocowany do ściany. 

Specjalnie przetłaczane poprzeczki zapewniają bezpieczeństwo i gwarancje deklarowanej nośności półek. W zależności od wybranej wersji regał może mieć nośność 175, 275, 350 lub 400 kilogramów na półkę. Pod każdą z półek regał może posiadać do 4 ruchomych wzmocnień, dzięki czemu możesz ich położenie regulować w zależności od potrzeb. Poza opcjonalnym lakierowaniem proszkowym, które poprawia wygląd i eliminuje ewentualne ostre krawędzie standardem dla regałów Helios jest system wypełnienia półek w którym płyta hdf jest ukryta w stelażu regału. 

Projektując Heliosa za główny cel postawiliśmy sobie unikanie kompromisów. Proponujemy Ci system regałów oparty na 1296 konfiguracjach. Sam wybierasz wysokość, szerokość, głębokość oraz nośność i sposób wykończenia regału. Stworzyliśmy doskonały produkt w atrakcyjnej cenie, dodaliśmy także darmową wysyłkę przy wpłacie na konto i tak oto stworzyliśmy ofertę która nie ma sobie równych.

Dane techniczne

  • Wysokość: 

    213

  • Szerokość: 

    120

  • Głębokość: 

    40

  • Materiał: 

    Stal Ocynkowana

  • Nośność : 

    175 kg / 1 półka

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...