30,00 PLN
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN

Półka wisząca narożnikowa PSN-400 40x40 cm

Półka jest wykonana z litego drewna sosnowego oraz została poddana dokładnemu szlifowaniu. Półka jest w stanie surowym co czyni ją idealnym do własnego wykończenia, lakierem, bejcą, farbą czy kazdym innym impregnatem. Dzięki wykonaniu półek z18 mm elementów, półki są solidne i pozwalają na bezpieczne użytkowanie. Montaż elementów półki odbywa się bez udziału wkrętów, w oparciu o drewniane kołki. Do montażu półki na ścianie. potrzebne są 2 kołki rozporowe i 2 wkręty, które należy nabyć we własnym zakresie.

Nowoczesny wygląd, funkcjonalność oraz doskonała jakość wykonania w atrakcyjnej cenie, sprawiają iż ten produkt zadowoli każdego klienta.

PSN-400 doskonale nadaje się do pokoju, biura, kuchni lub spiżarni, a szczególnie dobrze sprawdzi się w małych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr powierzchni który można zagospodarować jest bezcenny.

Półka PSN-400 doskonale komponuje się w zestawie z innymi półkami. Dlatego też projektując kolekcję PS, wzięliśmy ten aspekt pod uwagę i poszerzyliśmy ofertę o 4 kolejne modele .Produkty należące do serii półek wiszących, znajdziesz w pozostałych kategoriach, gdzie można skompletować zestaw zgodnie z własnymi preferencjami.

Nasze półki zawieszone w sąsiedztwie biurka, świetnie sprawdzą się na książki i przybory szkolne, powieszone nad szafą czy komodą mogą posłużyć jako miejsce wyeksponowania rodzinnych pamiątek lub ramek ze zdjęciami. Zamocowane w kuchni będą stanowić najlepsze miejsce dla Twoich słoików z przyprawami czy ulubioną kawą. 

Dane techniczne

  • Szerokość: 

    40 cm

  • Głębokość: 

    40 cm

  • Materiał: 

    sosna

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...