Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kategorie

Regały do łazienki TARNI

Filtruj według

Łazienka jest świątynią higieny i relaksu. To sanktuarium intymności, które odwiedzasz codziennie. Jest tu cały rezerwuar akcesoriów do pielęgnacji ciała. Porządek i ład w łazience pozytywnie wpływają na komfort umysłu. Funkcjonalnie i ze smakiem urządzona, to dobry nastrój i samopoczucie. Zadbaj o zadowolenie wszystkich swoich zmysłów, urządzając ją w dobrym stylu. Pomoże Ci w tym słupek Tarni.

meble do łazienki seria TARNI ilustracja poglądowa

Regały do łazienki TARNI

Regał łazienkowy Tarni to produkt polski. Wykonany z drewna bukowego, które cechuje duża twardość. Meble bukowe nie chłoną wilgotności. Wystarczy półki przetrzeć szmatką, by zachowały czystość. Kwadratowy słupek Tarni to również regał do sklepu. Zwłaszcza do sklepu z produktami kosmetycznymi lub zdrową żywnością. Regał/ kwadratowy słupek posłuży do wyjątkowej prezentacji wybranych produktów.

regały do łazienki seria TARNI wszystkie warianty

Bukowy regał do łazienki 

Szerokość łazienkowych regałów TARNI nie przekracza 40 cm (dokładnie 38 cm). Według danych, z doświadczeń użytkowników, to jedna z kilku optymalnych szerokości na regał do łazienki. Do wyboru masz 4 warianty wysokości.

zbliżenie półki oraz nogi regału TARNI

Regał do łazienki z regulowanymi nogami

Regał do łazienki TARNI posiada regulowane nasadki na nogach. Dzięki nim nie będzie się kołysał nawet na nierównej podłodze.  Z łatwością skalibrujesz wysokość nóg za pomocą gwintowanych śrub. Nasadki wyposażone są w gumowe podkładki. Zabezpieczą one podłogę przed zarysowaniem. Bez obaw przesuniesz, łazienkowy regał podczas sprzątania, nie martwiąc się o uszkodzenie posadzki.

Regał do łazienki – trzy półki

regał łazienkowy TARNI trzy półkiregał łazienkowy TARNI trzy kondygnacje

Regał do łazienki – cztery półki

regał łazienkowy TARNI cztery półkiregał do łazienki TARNI cztery kondygnacje

Regał łazienkowy – ażurowe półki (5 kondygnacji)

regał łazienkowy TARNI pięć półekregał łazienkowy TARNI pięć kondygnacji

Regał łazienkowy – ażurowe półki (6 kondygnacji)

regał do łazienki TARNI sześć półekregał do łazienki TARNI sześć pięter

Zapraszamy

Dowiedz się więcej

Menu

Ustawienia