Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kategorie

Popularne Tagi

Jupiter-4

Seria Jupiter to nowoczesne regały magazynowo - garażowe, wykonane z PCV i polipropylenu. Konstrukcje z tych materiałów, odznaczają się niezwykłą trwałością oraz odpornością na wpływ takich czynników jak pleśń czy wilgoć. Mimo niewielkiej masy która sprawia, że ich montaż i transport nie wymaga wiele zachodu, wytrzymałość Jupiterów na obciążenia jest imponująca. Maksymalna nośność półek wynosi 120 kg.

◍◍◍

Nogi oraz blaty regałów są w kolorze szarym. Atrakcyjny akcent estetyczny nadają boki, które można wybrać w trzech wariantach, tworząc stojaki jednolicie szare lub z dodatkiem czerwonych oraz zielonych akcentów. Całość jest odporna na zabrudzenia, które łatwo usunąć przy pomocy wilgotnej gąbki lub ściereczki.

◍◍◍

Meble Jupiter dedykowane są pomieszczeniom gospodarczym i naprawczym. Ich półki zostały wyposażone w odpowiednio wyprofilowane wgłębienia, oraz otwory na narzędzia o zróżnicowanej średnicy. To praktyczne udogodnienie ułatwia zachowanie porządku w warsztacie, garażu czy narzędziowni.

◍◍◍

Seria Jupiter daje ogromne możliwości wyboru odpowiednich wariantów w zakresie ich wysokości i szerokości. W razie problemów z wyposażeniem pomieszczenia w stojaki o standardowych wymiarach, łatwe w obróbce tworzywo z jakich są wykonane pozwala na ich zmodyfikowanie do indywidualnych potrzeb. Wystarczy przyciąć półki i filary na odpowiedni wymiar.

◍◍◍

Istotnym atutem kolekcji Jupiter, jest fakt, że regały te zrobione są w 100% z materiałów poddanych recyklingowi. Dostarczane są w zestawach części wraz z przejrzystą instrukcją do samodzielnego montażu, który trwa tyle co zbudowanie prostej konstrukcji z klocków. 

◍◍◍

Ze względów bezpieczeństwa zaleca się przymocowanie regałów do ściany. Ich wypionowanie oraz unieruchomienie, jest niezbędne zwłaszcza w przypadku planowania maksymalnego obciążenia.

Dowiedz się więcej
Filtruj według

Menu

Ustawienia