Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kategorie

Uprawowe skrzynie na warzywa/ grządki podwyższone

Filtruj według

Skrzynie na warzywa na tarasie lub w ogrodzie

W nich z ziemi zielone pyszności dorastają

Deszczem karmione, słońcem wzmacniane, wiatrem kołysane

Dniami i nocami ku niebu się pną

Skrzynie na warzywa to rozkosz działkowca,

Każdy plon wybucha smakiem, świeżością

Schylać się nie trzeba, mało pielenia

Skrzynie na warzywa to radość z uprawy

Skrzynie na warzywa to radość istnienia.

Skrzynie na warzywa typ ZP04

Uprawowe skrzynie na warzywa/ grządki podwyższone

Skrzynie uprawowe mają tę zaletę, że zbudujesz z nich podwyższone grządki praktycznie na każdym terenie. To jasne, że w ogrodzie i na działce. Jednak, jeżeli masz ochotę mieć skrzynie na warzywa czy kwiaty na kamienistej posesji przed domem, to nie ma żadnego problemu. Uzupełniasz skrzynię uprawową ziemią i możesz rozpocząć proces czerpania radości ze wzrostu osobistej uprawy warzyw.

grządki na warzywa typ ZP05

Podwyższone grządki do uprawy warzyw z naszej oferty

Oferujemy skrzynie na warzywa z drewna. Z nich zbudujesz pojedyncze lub piętrowe grządki podwyższone.

  • Skrzynie na warzywa – warzywniaki jednopoziomowe
  • Modułowe skrzynie na warzywa – warzywniaki wielopoziomowe

skrzynie uprawowe typ ZP06

Podwyższone grządki – modułowe skrzynie na warzywa i rośliny ozdobne

Sklep Modo24 obecnie jako jeden z nielicznych oferuje skrzynie na warzywa w rozmaitych wariantach i zestawieniach.  Różnorodność wymiarów (szerokości i wysokości) pozwoli Ci precyzyjnie dobrać właściwy zestaw. Pojedyncze skrzynie na warzywa lub całe komplety, dobrane do przestrzeni, w jakiej chcesz ustawić podwyższone grządki. Wystarczy napełnić je ziemią, by cieszyć się jakością własnych roślinnych produktów.

podwyższona grządka typ zp07

Skrzynie uprawowe – świeże produkty roślinne z własnej uprawy

Uprawa warzyw to znakomite hobby. Wie o tym każdy, kto się tym zajmował. Skrzynie na warzywa mają tę zaletę, że łatwo w nich utrzymać prawidłową wilgotność gleby. Ziemia w skrzyni jest odpowiednio dobrana. Nie trzeba jej wiele.

skrzynia na warzywa i kwiaty grządka zp08

Podwyższone grządki na tarasie lub w ogrodzie – łatwe pielenie uprawy warzyw

Co więcej, pielęgnacja podwyższonych grządek, to ulga dla pleców. To prawdziwy relaks i zabawa. Nie wymagają kucania i schylania się nisko przy ziemi. Wybierając skrzynie do uprawy warzyw, tworzysz nie tylko skarbnicę smakowitości, ale również estetyczną i funkcjonalną przestrzeń. Możesz postawić je praktycznie wszędzie. Jednak najlepiej na płaskiej powierzchni. Na betonowym podjeździe. Na ziemi w ogrodzie (warto pod ziemią włożyć siatkę na krety i nornice). Na tarasie. Pod oknem na podwórku. Niemal w każdym miejscu.

podwyższone grządki impregnowane i surowe

Podwyższone grządki w ogrodzie do uprawy warzyw – raj dla pożytecznych owadów

Warto również niedaleko miejsca uprawy warzyw (grządki) postawić hotel dla owadów. Małe pożyteczne istoty, będzie Ci wdzięczne! Wdzięczne Jednako za skrzynie na warzywa pełne kwiatków z pożądanym przez skrzydlatych przyjaciół pyłkiem, jak i wygodne schronienie w hotelu. Grządki do uprawy warzyw można postawić na niewielkiej przestrzeni. Nawet na tarasie, kilka metrów od kuchni. Dzięki grządkom, uprawy warzyw, lądują niemal bezpośrednio na talerzu.

skrzynia na warzywa ZP04 aranżacja poglądowa

Grządki do uprawy warzyw jako inspekty – jak uchronić warzywniak przed przymrozkami

 Skrzynia na warzywa to mikroklimat jak w ogrodzie. Różnica polega na tym, że w ogrodzie mamy większy areał do pielęgnacji. Gdy przychodzą przymrozki w ogrodzie, trzeba włożyć dużo pracy, by uchronić rośliny wrażliwe na mróz. Grządki w skrzyniach mają niewielką powierzchnię. Wystarczy mały kawałek folii bąbelkowej lub agrowłókniny, by otulić grządkę ciepłą kołderką. To dużo łatwiejsze zadanie niż osłonić ziemię w całym ogrodzie.

Skrzynia na warzywa spełni również doskonale rolę inspektu. Łatwiej w niej kontrolować wzrost sadzonek. Tuż przed domem. Na posesji czy nawet większym balkonie.

grządki na warzywa można przykryć folią tworząc inspekty

Drewniane grządki na podwyższeniu/ inspekty – produkty FSC

 Wszystkie zakupione u nas akcesoria do wykorzystania w ogrodzie posiadają certyfikat FSC. Dokument zaświadcza, że użyte drewno pochodzi z dobrze zarządzanych lasów z certyfikatem FSC.

FSC pomaga dbać o rośliny, ludzi i zwierzęta, dla których są one domem. Kupując skrzynie ogrodowe z tym certyfikatem, jesteś przyjacielem naturalnego środowiska, a więc każdej czującej istoty.

skrzynie na warzywa Zp0 są Ekogrządki na warzywa z certyfikatem FSC

Uprawowe skrzynie na warzywa (podwyższone grządki) – kontakt

Poniedziałek – Piątek 9:00 - 15:00

Zadzwoń:

+48 502 641 640

Napisz:

E-mail: zamowienia@modo24.pl

Dowiedz się więcej

Menu

Ustawienia