Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kategorie

Otwarte regały alkoholowe RW-1

Seria RW-1 - Klasyczne Regały na Alkohole
Filtruj według

Proste, a zarazem efektowne wizualnie etażerki z drewna sosnowego. Drewniane regały, naturalne lub bejcowane w kolorach olcha i brąz. Warianty od 12 do 91 butelek.

otwarte regały RW1 w domu, zbliżenie butelek na półkach

Otwarte regały alkoholowe RW1

Regały z serii RW1, to odpowiednie meble do prezentacji trunków. Otwarte półki na regałach, znakomicie się sprawdzają do ekspozycji produktów. Wysokości półek są wystarczające, aby klient miał wgląd do wszystkich produktów.

Seria RW1 to ogromny zbiór regałów do sklepu. Szeroki wybór w zakresie wielkości ładowności kolorów. Tradycyjne wzornictwo, solidne wykonanie, atrakcyjna cena. Te trzy cechy sprawiają, że półki (regały) RW1 są bardzo popularne. Zarówno wśród sprzedawców, jak i użytkowników prywatnych.

regały alkoholowe RW1

Regały na butelki – do przechowywania i ekspozycji trunków

Prosta konstrukcja półki RW1, nie przyćmiewa tego, co najważniejsze. Przechowywanego na półkach asortymentu. Otwarta konstrukcja, regału na alkohol, ukazuje leżakujące roczniki z każdej strony. Odpowiednio ustawione oświetlenie, wzmocni z pewnością efekt wizualny. Co istotne, oświetlenie nie powinno znajdować się zbyt blisko półek regałów. Silne naświetlenie oraz temperatura lamp, mogą niekorzystnie wpłynąć na zawartość butelek. Warto o tym pamiętać, wybierając odpowiedni regał na alkohol, dostosowany do charakteru pomieszczenia.

zestawienie regałów RW1

Regały otwarte – klasyczny układ półek do przechowywania roczników

Tradycyjnie skonstruowane półki do starzenia roczników. Leżnie zbudowane są z dwóch odpowiednio ukształtowanych poprzeczek. Przednia utrzymuje szyjki. Tylna denka butelek. Półki są tak zbudowane, aby butelki leżały w bezpiecznej odległości od siebie. Wgłębienia w poprzeczkach, utrzymują je nieruchomo. Istotne jest to, że leżakowanie butelek odbywa się w lekkim odchyleniu od poziomu. W tej pozycji korki są "zatopione" w alkoholu, co zapobiega jego utlenianiu.

Otwarte regały do sklepu RW1 sprawdzą się również świetnie do wieloletniego starzenia wybranych roczników. Odpowiedni odstęp między półkami pozwala widzieć cały asortyment wina wystawiony do sklepu. Klient nie ma potrzeby schylać się bądź wyciągać butelkę, aby zajrzeć na etykietę.

Regały alkoholowe rw1 grafika poglądowa wariantów

Regał na alkohol – wybrane warianty

Poniżej przykładowe warianty otwartych regałów z serii RW1. Małe sprawdzą się do salonu, na lady sklepów lub pubów. Średniej wielkości na salę sklepową. Duże regały do hurtowni, winiarni oraz piwnic koneserów. Półki RW1 wykonane są z drewna sosnowego. Dostępne są opcje w wykończeniu naturalnym oraz olejowane na kolor brązowy bądź olchowy.

Regał otwarty na 12 butelek RW1_12 3 półki na wino

Regał otwarty na 30 butelek RW1_30 6 półek na wino

Regał otwarty na 42 butelki RW1_42 7 półek na wino

Regał otwarty na 91 butelek RW1_91 13 półek na wino

otwarte regaly rw 1 w barze

Otwarte regały alkoholowe – podsumowanie

  • Regały RW1 wykonane są z drewna sosnowego. Dostępne w stanie surowym lub olejowane.
  • Posiadają profesjonalne półki do sezonowania wina i innych procentowych produktów.
  • Otwarte regały służą do prezentacji produktów w całej okazałości. Znakomite do sklepu.
  • Prosty i szybki montaż regału na alkohol za pomocą dołączonej do zestawu instrukcji.

grafika z instrukcją montażu regałów RW1

Dowiedz się więcej

Menu

Ustawienia