Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Kategorie

Regały na butelki szklane/PET RW-8 Przechowywanie alkoholu w domu

Regały na butelki szklane/PET Przechowywanie alkoholu w domu
Filtruj według

Proste i eleganckie półki na wino i wodę. Regały w nowoczesnym stylu. Wykonane z jasnych szczebelków sosnowych i malowanych na czarno, płaskich metalowych profili. Stojaki nie tylko na wino, ale i butelki plastikowe typu PET. Szerokie spektrum ładowności. Od małych jednobutelkowych organizerów po warianty zdolne pomieścić ich niemal sto. Malowane lub surowe. Poznaj RW-8 – półki na wino i wodę.

regał na alkoholo o krótkiej i długiej przydatności do spożycia

Regały do alkoholu i wody – przechowywanie alkoholu w domu

Tradycyjny regał na alkohol ma charakterystycznie ukształtowane leżnie przeznaczone do przechowywania wina. Poprzeczka frontowa ściśle obejmuje szyjki. Tylna natomiast denka butelek o standardowej pojemności 0,75 ml. Typowa półka na wino utrzymuje butelki pod lekkim skosem. Korkiem ku dołowi. Zapobiega to utlenianiu zawartości butelek. Dzięki stałemu nawilżeniu nie ulegają wysuszeniu, a co za tym idzie rozszczelnieniu. Wino nie traci zatem swoich cennych walorów.

Regały do alkoholu – jak przechowywać alkohol na małej przestrzeni

Nie zawsze jednak mamy takie zapotrzebowanie oraz wystarczająco dużo miejsca, by przechowywać alkohol na dużym klasycznym regale na wino. Rozwiązaniem na to są półki na wino i wodę RW-8. Nadają się do przechowywania zarówno butelek szklanych, jak i butelek typu PET. Co więcej, RW-8 umożliwia leżakowanie alkoholu w pozycji poziomej lub ukośnej.

winiarnia, sklep z winami, grafika ilustracyjna

Praktyczne i eleganckie półki na wino i wodę – alkohol, napoje i oliwa na jednym regale

Regały do alkoholu RW-8 sprawdzają się znakomicie nie tylko w domu. Komory pasują zarówno do butelek szklanych, jak i butelek typu PET. Co więcej, regały do alkoholu RW-8 umożliwiają leżakowanie trunków w pozycji pionowej lub ukośnej. Dzięki nim można przechowywać wino, likiery napoje i oliwę w jednym miejscu, co jest wygodne i praktyczne. Półki na wino i wodę RW-8 są nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie, dzięki czemu stanowią estetyczne uzupełnienie wnętrza. Można je postawić praktycznie wszędzie, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Te nowoczesne regały do alkoholu są uniwersalne. Nadają się do wyposażenia sklepu, sali barowej czy salonu w mieszkaniu.

Regały do alkoholu RW-8

Regał na alkohol RW-8 – butelki szklane i PET

Znakomity przykład: masz pustą przestrzeń między ścianą a stołem kuchennym? Albo trochę wolnego miejsca na szczycie szafy? Półki na wino i wodę RW-8 pożytecznie tę przestrzeń zagospodarują. Ustaw pionowo jednokolumnowy regał na alkohol pomiędzy meblami. Lub połóż go poziomo na szczycie szafy. I oto masz regał do alkoholu, wody oliwy czy soków pod ręką. Ulubione wina i likiery w jednym miejscu.

Do dyspozycji masz 9 wąskich regałów do alkoholu. Wszystkie półki na wino i wodę tej serii występują w dwóch rodzajach wykończenia. Drewniane szczebelki malowane na kolor brązowy lub niemalowane. Współgrające estetycznie z drewnem metalowe płaskowniki, są w każdym przypadku w kolorze czarnym.

butelkia i kieliszek z czerwonym winem

Regał do alkoholu – na jedno wino, wódkę, wodę

stojak na butelkę, wyposażenie kuchni

Półka na wino i wodę – na dwie butelki

propozycja na przechowywanie alkoholu w domu

Regał do alkoholu (3 butelki) "Omne trinum perfectum" – "Wszystko, co potrójne doskonałe". Przechowywanie trzech butelek trunków (likiery, nalewki, wino) lub oliwę, wodę i wino na jednym stojaku.

trzy półki na wino i wode seria RW-8

Regał na wino, wódkę, whiskey, likiery (cztery butelki). Znakomity na wyposażenie kuchni i salonu. Goście mają różne gusta? Do jednej komory butelka coca-coli, do drugiej whiskey, do trzeciej wino i wodę mineralną. Każdy gość w Twoim domu będzie zadowolony. Pamiętajmy, aby schłodzić butelki do odpowiedniej temperatury.

Półka na wino i wodę (5 butelek) – Znakomity na lady sklepowe oraz imprezy. Ustawiony w widocznym miejscu, w sklepie, zaprezentuje promocyjną ofertę. Na imprezie usatysfakcjonuje smakoszy. Wino, białe, czerwone i różowe. Do tego ze dwie butelki mocniejszych trunków. Każdy z alkoholi, warto schłodzić do odpowiedniej dla niego temperatury.

wąski regał na 5 butelek PET lub szklanych

Regał do alkoholu, 6 butelek – sprawdzi się do przechowywania wódki, wina, napojów i wody. Pomiędzy meblami a ścianą w pozycji pionowej. Na pustych miejscach półek i szczytów szaf w pozycji poziomej.

regał na 6 butelkek PET i szklanych

Półka na wino i wodę, na 7 butelek – do przechowywania alkoholu w spiżarni i na wystawy sklepowe. Siódemkę czczono już tysiące lat przed naszą Erą. Regał na butelki z siedmioma komorami przyniesie radość czcicielom Dionizosa. Pamiętać jednak należy o odpowiedniej temperaturze dla każdego z trunków. Wódka porządnie schłodzona do temperatury 10° C. Wyjątkiem wódka jednokrotnej destylacji. Ta powinna być serwowana w temperaturze pokojowej.  Butelki wina różowego czy młodego jak Beaujolais, w temperaturze 13° C. Pełne, dojrzałe czerwone jak Rioja czy Bordeaux wybornie smakują w temp. 17-18° C.

półki na wino i wodę na 7 butelek

Regały do alkoholuna 89 butelek –  Wstawisz je w każdą wnękę i szczelinę o szerokości 13 cm. Mają około metra wysokości. Znakomite na wyposażenie sklepowe. Jako element aranżacji wystawy. Otwarta konstrukcja regałów na alkohol RW8 prezentuje butelki (wina, likiery itp.) w całej okazałości.

półka na 8 butelek plastikowych lub szklanychpółka na 9 butelek szklanych lub plastikowych

Regał do alkoholu RW-8 – Półki na wino i wodę na zapleczu i w piwnicy

Duże regały na wino zostały zaprojektowane z myślą o przechowywaniu butelek na zapleczu lub w piwnicy. Lekka, a zarazem stabilna konstrukcja, utrzymuje odseparowane od siebie butelki w bezpiecznym położeniu. Jeżeli chcemy trunki sezonować, wystarczy ułożyć je w nachyleniu. Korkiem lekko ku dołowi. W tej pozycji korki butelek  są stale nawilżone. Zapobiega to ich wysuszaniu. Zatopione korki się nie rozszczelniają. W efekcie alkohol nie ulega napowietrzeniu i utracie cennych właściwości takich jak kolor i smak. To bardzo istotne zwłaszcza dla posiadaczy wartościowej kolekcji rocznikowych butelek. Regały do alkoholu RW-8 pozwalają przechowywać butelki pod skosem lub w pozycji poziomej.

ZBLIŻENIA regału do alkoholu RW8

Regał do alkoholu RW-8 – możliwości osobistych modyfikacji

Regały na wino tej serii, zbudowane są z czarnych metalowych płaskowników oraz drewnianych drążków. Ich montaż jest niezwykle prosty. Nie wymaga specjalnych narzędzi i umiejętności. Wystarczy je po prostu złożyć jak klocki. Co więcej, w dowolnej chwili możemy powiększyć regał. Np., dwa jednokolumnowe połączyć w jeden dwukolumnowy itd. Wraz z powiększaniem kolekcji trunków, koneser zwiększa swoją przestrzeń do ich załadunku.

regał na 91 butelek PET lub szklanych

Regały do alkoholu RW-8 jako wyposażenie sklepu

RW-8 sprawdzają się znakomicie jako wyposażenie sklepowe. Ich otwarta konstrukcja prezentuje butelki w całej okazałości. Estetycznie wyeksponowane trunki, z pewnością przyciągną wzrok klientów. Dużą zaletą jest możliwość przechowywania jednakowo butelek szklanych oraz typu PET. W małym sklepie to duży atut. RW-8 to z pewnością regały na wino i napoje, które wyposażą sale sklepowe. Drążki górnej półki, można pomysłowo przyciąć, tworząc platformę, na której butelki z winem stoją pod kątem.

regał na butelki szklane/PET w gabiniecie

Regały do alkoholu RW-8 – Regał na wino, likiery i butelki z wodą typu PET – podsumowanie

  • Konstrukcja z czarnych metalowych płaskowników oraz drewnianych drążków
  • Drewniane drążki w trzech rodzajach: szare, brązowe lub niemalowane (naturalne)
  • Prosty montaż bez użycia śrub
  • Butelki leżakują pod skosem lub w poziomie
  • Regał na butelki szklane i PET

stojak na cztery butelki plastikowe lub szklane

Regał na alkohol RW-8 – Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Nasz dział sprzedaży, chętnie pomoże oraz udzieli wszystkich informacji.

Poniedziałek – Piątek 9:00 - 15:00

Zadzwoń

+48 509 086 800

Napisz

e-mail: sklep@polskieregaly.pl

Dowiedz się więcej

Menu

Ustawienia