Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Regały magazynowe do domu i przedsiębiorstwa

Regały magazynowe to jeden z podstawowych elementów wyposażenia podmiotów gospodarczych niemal każdej branży produkcyjnej, handlowej czy usługowej. Służą między innymi do składowania towarów, przechowywania archiwum, półfabrykatów oraz eksponowania produktów na sprzedaż. Są nieodłącznym elementem aranżacji garaży, piwnic lub spiżarni. Czym się kierować zamawiając regały do magazynów firmowych lub domowych?

Regały magazynowe - rodzaje i przeznaczenie

Oferowane przez firmę Wamar regały, przez wiele lat niezmiennie zachowują  swoje walory użytkowe. Warto więc wziąć pod uwagę dłuższą perspektywę czasową, wybierając stojaki pod względem materiału, wymiarów, wykończenia i nośności. W sklepie Modo24 nabyć można:

  • regały drewniane
  • regały metalowe
  • regały plastikowe
  • regały na obuwie
  • regały na wino.

Regały magazynowe do dużych obciążeń

W przypadku działalności gospodarczej, zajmującej się produkcją lub dystrybucją towarów o dużym ciężarze, istotne jest jaki  ładunek maksymalny mogą przyjąć na każdej półce regały magazynowe. Nośność stojaków jest sprawą kluczową, dlatego też zbiór dostępnych w sklepie konstrukcji metalowych podzielono na cztery klasy wagowe od 175 - 400 kilogramów maksymalnego obciążenia na blat.

Metalowe regały magazynowe- wymiary i wykończenie

Szeroka oferta stojaków w Modo 24, umożliwia precyzyjny wybór w zakresie ich głębokości, szerokości i wysokości. To pozwala na pełne wykorzystanie posiadanej przestrzeni magazynowej. Dostępne są  warianty kwadratowe lub prostokątne które można łączyć w ciągi, stawiając obok siebie modele o jednolitej lub zróżnicowanej nośności.

Biorąc pod uwagę, walory estetyczne, stojaki dostępne są w formie ocynkowanej lub malowanej proszkowo. Obydwie te formy wykończenia, konserwują i chronią przed korozją metalowe części regałów. Odpowiednio dobrane zestawienia kolorystyczne stelaży półek i filarów pionowych, pozwalają na atrakcyjne wyeksponowanie prezentowanych towarów w sklepach lub w hurtowniach, oraz przyjazną optycznie aranżację magazynów zapleczowych.

Regały magazynowe do samodzielnego montażu

Dowolna ilość kondygnacji oraz dostosowanie ich wzajemnej odległości do wielkości przechowywanych przedmiotów, to niezwykle istotna cecha charakteryzująca oferowane regały magazynowe. Instrukcja montażu, dołączona do każdego zestawu, pozwala użytkownikowi na szybkie i bezproblemowe, samodzielne ich złożenie.

W przypadku regałów metalowych, montaż jest bezśrubowy, dzięki innowacyjnej, wciskowo - zatrzaskowej metodzie łączenia elementów konstrukcyjnych. Regały drewniane, mocowane są za pomocą wkrętów a plastikowe składane jak klocki. 

Wśród akcesoriów i dodatków, znaleźć można  między innymi elementy zapasowe do mebli magazynowych, paski neoprenowe do stabilizowania stojaków, młotki gumowe wspomagające łączenie elementów, oraz praktyczne pokrowce. Wykonane z wigolenu, chronią zarówno przechowywane na półkach przedmioty jak i same regały przed dostępem kurzu.

Zapraszamy do wyboru korzystnych dla siebie modeli. Dostawę realizujemy zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Przy zamówieniu pokrowców, prosimy o odrobinę cierpliwości. Są one szyte na miarę, dlatego w tym przypadku przesyłka dostarczana jest w ciągu 3 dni.

Menu

Ustawienia