Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Regały do biura

 

Biuro jest miejscem w którym pracownicy spędzają znaczną część swojego czasu. Zazwyczaj jest to osiem godzin - co daje 1/3 doby. Warto zatem dobrze przemyśleć wygląd tego pomieszczenia począwszy od koloru ścian po jego wyposażenie. Ma to niewątpliwie duży wpływ na wydajność pracy oraz samopoczucie zarówno samych pracujących jak i przychodzących do biura klientów, petentów czy gości.

Jednym z nieodłącznych elementów wyposażenia lokalu do pracy umysłowej są regały biurowe. To na nich przechowywane są wszelkiego rodzaju akcesoria jak papier do drukarki, przybory piśmiennicze, segregatory do przechowywania archiwów oraz bieżące dokumenty. Stawia się na nich również kwiaty, ozdoby lub zdjęcia rodziny, które wprowadzają w przestrzeń biurową przyjazną atmosferę.

 

Regały do biura – rodzaje

 

Biorąc pod uwagę zróżnicowane zapotrzebowanie ze względu na wielkość, branżę czy walory estetyczne biur, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę mebli biurowych zbudowanych z drewna, metalu i plastiku.

 

Regały plastikowe

·         Tytan i Jupiter to „bliźniaki” do zadań specjalnych. Doskonale sprawdzą się do małych biur domowych jak i kantorków w zakładach naprawczych i magazynach. Wykonane są z PCV oraz polipropylenu. Nowoczesne wzornictwo, półki wyposażone w organizery narzędziowe, możliwość tworzenia zindywidualizowanej zabudowy – to wszystko zjednało „plastikowym bliźniakom” sporą rzeszę zwolenników.

 

·         Dedal to meble do biura w którym ma być przytulnie i nastrojowo. W kolekcji DEDAL znaleźć można warianty proste oraz narożne o rozmaitej szerokości i wysokości - modele kilku i wielopiętrowe. Wszystkie przystosowane są do przechowywania po 50 kg rozmaitych przedmiotów na każdej z półek. Zbudowane są ze starannie wykończonych płyt HDF oraz plastikowych rurek jako filarów.

 

Drewniane regały biurowe

Prostota i ponadczasowe piękno. To dwa atuty określające drewniane regały biurowe. Lekkie otwarte stojaki pozwalają przechowywać rzeczy w sposób uporządkowany wnosząc do pomieszczenia przyjazną aurę. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka kolekcji drewnianych mebli, różniących się designem, wykończeniem oraz wymiarami. Między innymi:

·         Seria R – kolekcja stylowych regałów o nowoczesnym designie. Tworzą je pełne półki oraz boki w formie drabinki.

·         Seria B – seria mebli z których można budować funkcjonalne a przy tym ciekawe aranżacje. Dzięki nim można tworzyć miejsce w którym zarówno pracownik jak i gość biura, będą czuli się jak u siebie.

·         Seria RA – lekkie ustawne etażerki z drewna sosnowego. Pozwalają tanio, schludnie i szybko zaaranżować biuro.

 

Regały metalowe do biura

Biura magazynów, sklepów i zakładów przemysłowych potrzebują czasami jednolitej zabudowy łączącej część magazynową z miejscem na dokumentację. Do takich celów polecamy regały Helios o rozmaitej nośności i dwóch rodzajach wykończenia ; „ocynk” i „kolor”. Kolorowe półki i filary dają możliwość dokładnego sortowania przechowywanej dokumentacji oraz innego asortymentu. Regały Helios świetnie sprawdzają się w zakładowych archiwach. Polecamy również warianty lżejsze: Orion, Ariel lub Elara.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań, doświadczony zespół sklepu Modo 24 jest do Państwa dyspozycji.

 

 

 

Menu

Ustawienia