Archiwum bloga
Kategorie bloga
Najnowsze komentarze
Brak komentarzy
Przeszukaj blog

Seria B - kufry, etażerki, regały i skrzynie

Wysłano na4 Miesięcy temu przez
Ulubione0

Bogata oferta kufrów i regałów z kolekcji B, pozwala atrakcyjnie oraz funkcjonalnie zagospodarować niemal każdą przestrzeń mieszkalną, biurową lub magazynową. Naturalne usłojenie oraz nieregularnie występujące sęki na sosnowych konstrukcjach stojaków i skrzyń, rozświetlają pomieszczenia, obdarzając je ponadczasową i ciepłą aurą.


W zbiorze B znajdziesz między innymi rozbudowane modele takie jak B-25, z półkami o różnej wielkości i komorą na ubrania wiszące jak również niskie, długie ławy oraz warianty narożne. 
Na uwagę zasługują skrzynie i kufry w stylu skandynawskim, będące meblami funkcjonalnymi i ozdobnymi zarazem.


Regały sprawdzą się dobrze zarówno w mieszkaniu jak i w biurze. Skrzynie jako pojemniki na pościel w sypialni, przytulanki w pokoju dziecięcym, lub po prostu pełniąc funkcję ozdobną. Te z płaskim wiekiem oraz z oparciem jako siedziska w domowym korytarzach, lub w różnego rodzaju  holach i publicznych poczekalniach.


Poszczególne warianty można ze sobą w dowolny sposób integrować oraz dostawiać nadbudówki za pomocą łączników metalowych BRML. Rezerwowe otwory montażowe na filarach, pozwalają na regulację rozpiętości, lub instalowanie dodatkowych półek.


Drewniane skrzynki z serii B to nie tylko praktyczne transportery, ale również doskonały pomysł na wystrój wnętrz w skandynawskim, rustykalnym lub wszelkim innym naturalistycznym stylu. Surowy design sosnowej struktury, rozświetla pomieszczenie swoją obecnością, będąc reprezentatywnym tłem dla przechowywanych w skrzyniach przedmiotów. Starannie wygładzony z każdej strony transporter, może również bez obaw pełnić rolę pojemnika na zabawki.


Meble B wykonane są z drewna sosnowego poddanego procesom starannego suszenia i wygładzania. Mając na uwadzę ochronę środowiska, budulec regałów pochodzi wyłącznie z certyfikowanych zalesień odnawialnych. Każdy model dostarczany jest w zestawie części wraz pełnym kompletem wkrętów i czytelną, przejrzystą instrukcją montażu.

Zapraszamy do zakupów!

Powiązane produkty
Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Menu

Kod QR

Ustawienia