Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

RW- regały na wino

Wysłano na3 Lata temu
Ulubione0

Biorąc pod uwagę rosnące zainteresowanie branżą winiarską, postanowiliśmy wyjść naprzeciw wymaganiom klientów, tworząc rozbudowaną ofertę wyposażenia do przechowywania szlachetnych trunków. W sklepie Modo24 macie Państwo do wyboru różnego rodzaju etażerki, stojaki na butelki oraz regały mieszane, wyposażone w blaty pełne oraz półki na wino.

Zaczynamy?


Seria RW-1 Proste a zarazem efektowne wizualnie etażerki z drewna sosnowego. W stanie surowym lub bejcowane w kolorach olcha lub brąz. Warianty pojemności od 9 do 91 butelek.

Seria RW-3 Małe z podręcznym blatem degustacyjnym. Wielopiętrowe - do sklepu lub spiżarni zapalonego konesera. Warianty od 6 do 91 butelek. Surowe lub bejcowane.

Seria RW-5 Otwarta konstrukcja prezentująca w całej okazałości przechowywany na półkach asortyment - pojemne regały sosnowe do magazynów, hurtowni oraz sklepów. Warianty na kilkadziesiąt i ponad sto egzemplarzy trunków. Warianty w wydaniu naturalnym oraz w kolorach.


Seria RW-6 Modułowe stojaki skrzynkowe o nowoczesnym designie. Otwarte lub zamknięte boxy na kilkanaście lub kilkadziesiąt sztuk alkoholu. Znakomite do tworzenia pomysłowych aranżacji regałowych.

Seria RW-7 Otwarta konstrukcja z drążków sosnowych, do przechowywania i prezentacji 9 butelek wina. Stojaczek do baru, na wystawę sklepu, do kuchni lub małej spiżarni.

Seria RW-8 eleganckie statywy wykonane z jasnych szczebelków sosnowych i malowanych na czarno, metalowych płaskowników. Modele o pojemności od 1-81 butelek.

Seria RW- 9 Pomysłowo zaprojektowane, przenośne stojaki na 9 butelek z ergonomicznym uchwytem na rękę. Znakomite na imprezę w pomieszczeniu i w plenerze a także do prezentacji wybranych trunków na ladzie barowej lub wystawie sklepowej.

Seria RW-12 Eleganckie regały na trunki, nawiązujące kształtem do klasycznych mebli. Regały zaopatrzone w blat do degustacji lub przechowywania butelek otwartych, kieliszków oraz innych akcesoriów czy też dekoracji.

Seria RW-16 Małe na kilka butelek, z blatem do degustacji. Szerokie i wielokondygnacyjne do przechowywania pokaźnej kolekcji. Regały z płyt HDF, zdobione dekorem brązowym, ciemno-grafitowym lub malowane na kolor ecru.

Seria RW-20 klasyczna konstrukcja regałów na kilkadziesiąt butelek. Profesjonalne dębowe leżnie, umożliwiające przechowywanie butelek w nachyleniu szyjkami w dół.

Seria RW-22 Tradycja, profesjonalizm i miłość do wina. Klasyczne stojaki na alkohol wykonane z surowego lub olejowanego drewna dębowego. Modele od 6 do 91 butelek.

Seria RW-23 Nowoczesne wieszaki w formie przyściennej drabinki wykonane z drewna sosnowego. Warianty na 12 i na 22 butelki.

Seria RW-24 Dębowe wieszaki na wino, w wykończeniu naturalnym lub olejowane. Małe na 12 i duże na 22 butelki. Kolekcja spokrewniona z tańszymi, sosnowymi RW-23

Proponowane serie oraz poszczególne modele, różnią się designem, wielkością i pojemnością. Na jednych butelki leżakują poziomo, na innych skierowane są szyjkami w dół, co chroni ich zawartość przed napowietrzaniem, dzięki stałemu nawilżeniu korków.

Sumując: W zależności od potrzeb, znajdziecie Państwo u nas:
niewielkiej wielkości stojaki na kilka sztuk wina - do salonu, kuchni lub jadalni
wielopiętrowe regały na kilkadziesiąt butelek do piwnicy, sklepu lub magazynu
przyścienne wieszaki do baru na taras czy niewielkiej spiżarni.

Powiązane produkty
Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Menu

Ustawienia