Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

Ocynkowane regały Helios - montaż bezśrubowy

Wysłano na3 Lata temu przez
Ulubione0

Seria regałów ocynkowanych Helios, to jedna z najbogatszych ofert stojaków magazynowych na rodzimym rynku. Kolekcję charakteryzują solidne materiały, proste wykończenia, oraz właściwy stosunek jakości do ceny. Wyselekcjonowana stal została poddana kształtowaniu mechanicznemu. Innowacyjny, bezśrubowy system montażu sprawia, że składanie konstrukcji staje się łatwe, szybkie i bezpieczne a efekty zadowolą każdego klienta.

Skorzystaj z kreatora który umożliwi Ci dobór wymiarów oraz ilości i nośności półek. Odpowiednio dobrana ilość porzecznych przęseł pod półkami  zapewniajabezpieczeństwo i gwarancję deklarowanego udźwigu.


Mając na uwadze asortyment który wymaga szczególnej troski, możemy wyposażyć zamówione przez Ciebie regały w szyte na miarę pokrowce z włókniny polipropylenowej. Chronią one składowane towary przed dostępem kurzu, insektów oraz gryzoni które nie przepadają za tym materiałem. Materiał ten jest "oddychający", co zapobiega tworzeniu się pleśni i umożliwia przewiewność na półkach. Pokrowce zamykane są na zamki błyskawiczne, wszyte w sposób umożliwiający łatwy dostęp do każdej kondygnacji.Projektując Heliosa za główny cel postawiliśmy sobie unikanie kompromisów. Proponujemy Ci system regałów oparty na niemal niezliczonych konfiguracjach. Sam wybierasz wysokość, szerokość, głębokość oraz nośność i sposób wykończenia regału (opcja Color). Do atrakcyjnej ceny, dodaliśmy także darmową wysyłkę przy wpłacie na konto i tak oto stworzyliśmy ofertę która nie ma sobie równych.

Powiązane produkty
Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Menu

Ustawienia