Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów.

SD- Skrzynki i transportery z drewna sosnowego

Wysłano na4 Lata temu
Ulubione0

Drewniane skrzynie pełnią rolę mebli, transporterów, podestów na ozdoby a czasem sprawują wszystkie te funkcje jednocześnie. Są atrakcyjnym wyposażeniem zarówno klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz kuchennych, sklepowych bądź restauracyjnych.


 

Sklep Modo24 oferuje bogaty zbiór skrzynek drewnianych, ozdobnych i funkcjonalnych, o rozmaitej pojemności, wymiarach i kształcie, które można łączyć ze sobą w rozbudowane regałowe formacje.W winiarniach, spiżarniach i sklepach ze zdrową żywnością, surowy design sosnowej struktury, rozświetla pomieszczenie swoją obecnością, będąc korzystnym tłem dla przechowywanych w skrzyniach owoców, warzyw, butelek z winem lub innych przedmiotów. 
Starannie wygładzone z każdej strony transportery, niepokryte żadnym chemicznym impregnatem, mogą bez obaw o wywołanie uczulenia pełnić rolę pojemnika na zabawki w pokoju dziecięcym.
Poza skrzyniami w stanie surowym, będących dobrym materiałem na decoupage, w ofercie sklepu znajdują się również modele postarzane - w stylu rustykalnym, oraz impregnowane w kolorach szarym lub brązowym.

Powiązane produkty
Pokrewne artykuły
Zostaw komentarz
Odpowiedz
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Menu

Ustawienia